Оплата і гарантії. Ми раді вітати вас на нашому сайті

З нашою допомогою ви можете здійснити покупки будь-яких запчастин і аксесуарів, представлених в офіційних інтернет- магазинах Польщі 

Сервис доставки товаров и грузов 
1. Польши в Украину;  
2. Украины в Польшу: 
Service of delivery of commodities and loads 
1. Poland to Ukraine; 
2. Ukraine to Poland:
 
Покупки на allegro.pl без регистрации и склада в Польше:  
 Сервис доставки: PLCAR
В Польше:  
+48 422 966 944
В Украине.
MTS:         +38 066 450-77-28
KyivStar:   +38 096 622-42-55
Viber:        +38 096 622-42-55
Пн-Пт       с 10.00 - 18.00
Суб.         с 10.00 - 15.00

 

Запчасти из польши под заказ с allegro, доставка с аллегро в Украину
Автопоиск Автоподбор запчастей с allegro на plcar.com.ua PLCAR доставка б/у запчастей с разборок Польши 0966224255 Кузовные б/у запчасти с разборок Польши 0966224255
Кузовные бу запчасти с разборок Польши подбор с allegro 0966224255

Заказать с allegro доставку Украина Киев Львов
Ручной поиск Ручной подбор запчастей с allegro на plcar.com.ua Запчасти с разборок Польши Allegro 0966224255 Доставка с allegro.pl и motoallegro б у и новых запчастей в Украину
Доставка с allegro.pl и motoallegro б у и новых запчастей в Украину

Форма запроса на товар/груз из Польши в Украину
Форма запроса запчастей и товара из Польши в Украину
форма заказа товара груза из Польши в Украину, заказать доставку ввоз.

 

 

Оплата і гарантії
 

 

Ми раді вітати вас на нашому сайті!
 

 

Доставка з Польщі в Україну без передоплати - при оплаті без посередньо продавцеві за PayPal ( відкрити рахунок - http://delo.ua/world/kak-zaregistrirovatsja-na-payp-138962/?supdated_new=1397131830 ) або Western union, на його Р / С в Польщі.
 

 

З нашою допомогою ви можете здійснити покупки будь-яких запчастин і аксесуарів, представлених в офіційних інтернет- магазинах Польщі. Мовний бар'єр тепер для вас не буде проблемою! Завдяки нам ви заощадите гроші і час на пошук товару . Перед відправленням вантажу на Україну наші співробітники зроблять попередню перевірку товару і ретельно упакують товар . Для габаритних запчастин, які схильні до пошкоджень під час транспортування, у внутрішніх перевізників позначимо заявку на дерев'яну тару (якщо передбачено перевізником).
Товар поставляється з офіційного джерела, викуп проводиться за Allegro.
 

 

варіанти оплати
 

 

Платіжні реквізити ми повідомляємо електронною поштою після узгодження вартості замовлення і його доставки .  Отримувачем коштів є " ПП Кірік М. Б. або Гончаренко І . І .." .
Варіанти оплати: Передоплата на наш розрахунковий рахунок в КБ "Приватбанк" переклад йде в середньому протягом доби .
Оплата за товар здійснюється частинами або повністю:
    При 100 % передоплаті робимо знижку 2-3% від вартості товару
    При оплаті б / р - згідно з договором.
Ви заповнюєте форму замовлення, вказуючи цікавлять Вас запчастини, інформацію про автомобіль і Ваші контактні дані . Наш менеджер обробляє Ваше замовлення і повідомляє електронною поштою про можливість виконання замовлення, наявності, ціни і терміни поставки цікавлять Вас запчастин. При необхідності уточнення замовлення ведеться листування, переговори по телефону, узгоджується спосіб оплати і відправлення товару. Після узгодження, якщо Вас влаштовують ціни та умови поставки, ви отримуєте інформаційний лист або СМС повідомлення з нашими платіжними реквізитами.

Після отримання грошей на розрахунковий рахунок, замовлення приймається до виконання .
Без оплати, а також післяплатою запчастини не висилаються .
Гарантія та повернення
Всі гарантії на товар відповідають гарантіям, наданим продавцем на сайті. Рекомендуємо уважно вивчати опис товару перед покупкою .

Повернення не здійснюється у випадках :
    втрати або пошкодження товару (покупцем) ;
    невірно підібраний покупцем товар ;
    є сліди установки даної запчастини ;
Виключається повернення таких запчастин і товарів, привезених "під замовлення":
    містять електронні складові;
    електричні складові;
    механічні складові;
    товар, що вимагає високоточних вимірювань;
    за відсутності чека або супровідної документації.
Plcar не несе відповідальність у таких випадках:
    на кузовщине є подряпини, сколи від камінців, жучки, невеликі вмятинки і . т.д.   Головки блоку циліндрів перед відправкою не перевіряються на стенді. Наявність тріщин між клапанами не є підставою для повернення.  Перед відправкою ми не перевіряємо ТНВД, стартери, генератори, турбіни, блоки управління інжектори, трамблер, комутатори. Дані запчастини підлягають поверненню тільки в разі помилки постачальника. Претензії щодо якості даних запчастин не приймаються (у зв'язку з великою ймовірністю виходу їх з ладу, згоряння, порушень функцій роботи під час монтажу). Постачальник не несе відповідальності, якщо клієнт не точно вказав потрібну комплектацію ( був замовлений бампер, потім виявилося, що потрібен бампер з отворами під омивачі, був замовлений шрус, потім виявилося, що він під АВS і т.д.) Всі ризики, пов'язані з доставкою вантажу сторонніми організаціями, несе клієнт.
форс- мажер
- Виключними погодними умовами і стихійним лихом (ураган, буря, повінь, нагромадження снігу, ожеледь, землетрус, пожежа, просідання і зсув грунту) ; - Непередбаченими ситуаціями, викликаними діями сторони, не є стороною відповідного договору (страйк, локаут, дія суспільного ворога, оголошена та неоголошена війна, загроза війни, терористичний акт, блокада, революція, заколот, повстання, масові заворушення, громадська демонстрація, протиправні дії третіх осіб, пожежа, вибух) ; - Умовами, регламентованими відповідними органами виконавчої влади, а також пов'язаними з ліквідацією наслідків, викликаних винятковими погодними умовами і непередбаченими ситуаціями.Обновлен 04 мая 2018. Создан 15 мая 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником